AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist

Vendula Frintová s Janem Čelůstkou jsou mistry ČR ve sprint triatlonu.

celustka-titul.jpgVendula Frintová s Janem Čelůstkou jsou mistry ČR ve sprint triatlonu. Podnik u rybníka Jordánu byl zároveň Evropským pohárem juniorů, kde mezi juniorkami zářila Jana Machačová. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
03.08.2015 Přidat první komentář

Evropský pohár juniorů Tábor – další vítězství Jany Machačové.

machacova-titul.jpgEvropský pohár juniorů Tábor – vítězství Jany Machačové. Na stupně vítězů ji na třetím místě doprovodila další česká reprezentantka Pavlína Poláčková.(M.Adamec)
(přečíst)
02.08.2015 Přidat první komentář

Pohádka ironmana Vabrouška trvá už 17 let.

vabr2-titul.jpgPohádka ironmana Vabrouška trvá už 17 let. Triumf na Slovakmanovi vydřel až v závěru a v Česku a na Slovensku tak nepoznal přemožitele na ironmanských tratích už dlouhých 17 let. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Triathlon Alpe d´Huez

alpe_hauze_titul.jpgTriathlon Alpe d´Huez. Týden po cyklistické Tour de France budou na legendárním stoupání bojovat i triatlonisté. Závodit se zde bude na tratích středního i olympijského triatlonu. (M.Adamec)
(přečíst)
31.07.2015 Přidat první komentář

Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Slovensku

vabrousek-slovakman_titul.jpgČeský pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Slovensku. Udrží Vabroušek neporazitelnost? v Piešťanech se bude bojovat na ironmanských tratích 3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a 42,2 kilometru běhu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Malevil Winterman - extrémní triatlon

malevil_titul.jpgMalevil Winterman - extrémní triatlon. Premiéra prvního ročníku, který nezapře inspiraci legendárním Norsemanem, se bude konat 18.10.2015. Start bude v Děčíně a cíl na Ještědu. (M.Adamec)
(přečíst)
30.07.2015 Přidat první komentář

Triatletka Erbenová válcuje svět a zná jen stupně vítězů

erbenova-titul.jpgTriatletka Erbenová válcuje svět a zná jen stupně vítězů. Naposledy si podmanila závod Světového poháru Xterra v Itálii, kde zvítězila již potřetí v řadě. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
29.07.2015 Přidat první komentář

Extrémní bouřka i rekordní účast. V Mělníku zvítězili Čelůstka s Ruskou Polyanskou

melnik-titul.jpgExtrémní bouřka i rekordní účast. V Mělníku zvítězili Čelůstka s Ruskou Polyanskou. Nádherné zámecké prostředí a historické centrum města Mělník hostilo čtvrtý díl Českého poháru v olympijském triatlonu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
28.07.2015 Přidat první komentář

V Mělníku pokračuje v sobotu ČP v olympijském triatlonu na tratích sprintriatlonu

titul.jpgV Mělníku pokračuje v sobotu ČP v olympijském triatlonu na tratích sprintriatlonu. Připraven je i závod na zkrácených tratích pro neregistrované (www.triatlon.cz)
(přečíst)
22.07.2015 Přidat první komentář

Helena Erbenová i po pádu vybojovala na ME v terénním triatlonu stříbro

erbenova_titul2.jpgHelena Erbenová i po pádu vybojovala na ME v terénním triatlonu stříbro Cinknulo to i juniorce Adrianě Klimkové, která se raduje z bronzu. Mezi muži doběhl Jan Kubíček na 9. místě. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
21.07.2015 Přidat první komentář

Ironman Switzerland - prvenství pro Petru Krejčovou v kategorii 35-39

krejcova_titul.jpgIronman Switzerland -  prvenství pro Petru Krejčovou v kategorii  35-39. Mezi muži slavil neuvěřitelné osmé vítězství  na domácí půdě  Ronnie Schildknecht. (M.Adamec)
(přečíst)
20.07.2015 Přidat první komentář

Vendula Frintová byla nejlepší z Čechů v závodě MS v Hamburku, ďábelskou vítěznou sérii drží Gwen Jorgensenová.

frintova_titul.jpgVendula Frintová byla nejlepší z Čechů v závodě MS v Hamburku, ďábelskou vítěznou sérii drží Gwen Jorgensenová. V mužích zvítězil Vincent Luis, Jan Čelůstka obsadil 34. místo, Přemysl Švarc finišoval na 36. pozici (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Filip Ospalý s Lindou Vítovou si podmanili triatlon v Opavě

titul.jpgFilip Ospalý s Lindou Vítovou si podmanili triatlon v Opavě. Třetí díl Českého poháru v olympijském triatlonu hostila Opava. Závod přilákal stejně jako loni skoro tři tisícovky diváků. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
19.07.2015 Přidat první komentář

Pozvánka na dětský aquatlon TriPrague.

titul.jpgPozvánka na dětský aquatlon TriPrague.Srdečně zveme dětské sportovce na aquatlon, pořádaný v rámci víkendu triatlonu v Praze TRIPrague. Dětský aquatlon se uskuteční v sobotu 15. 8.  a je určen pro kategorie od 8 do 15 let. (L.Fanturová)
(přečíst)
17.07.2015 Přidat první komentář

Opava se o víkendu třese na souboj titánů, po závodě čeká na triatlety šťavnatý steak

Opava se o víkendu titul1.jpgtřese na souboj titánů, po závodě čeká na triatlety šťavnatý steak. Ve startovní listině nechybí velezkušené trio Filip Ospalý, Petr Vabroušek a Ladislav Dvořák. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Helena Erbenová byla jako blátivý sněhulák, ve Švédsku i tak ovládla závod SP Xterra.

erbenova_titul2.jpgHelena Erbenová byla jako blátivý sněhulák, ve Švédsku i tak ovládla závod SP  Xterra. V závodě mužů obsadil Jan Kubíček páté místo a společně s Erbenovou se o víkendu představí na ME v terénním triatlonu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
14.07.2015 Přidat první komentář

Challenge Roth – v Rothu opět padla hranice 8 hodin.

roth-cititul.jpgChallenge Roth – v Rothu opět padla hranice 8 hodin. Z českých závodníků si v profi kategorii vedla nejlépe Simona Křivánková na 9. místě, Petr Vabroušek obsadil 18.místo. (M.Adamec)
(přečíst)
13.07.2015 Přidat první komentář

Vendula Frintová na ME v triatlonu podala fantastický výkon, k medaili chybělo půl minuty

frintova_titul.jpgVendula Frintová na ME v triatlonu podala fantastický výkon, k medaili chybělo půl minuty. Závod poznamenalo velké vedro a velmi náročný profil trati. Téměř třetina startujících nedokončila. (www.triatlon.org)
(přečíst)
12.07.2015 Přidat první komentář

Vylamování železa aneb 70.3 Luxembourg v kategorii handcycle.

zbynektitul.jpgVylamování železa aneb 70.3 Luxembourg v kategorii handcycle. Zbyněk Švehla po skvělém druhém místě na IM 70.3 Luxembourg v kategorii hancycle musel do nemocnice, kvůli sepsi způsobené uvolněným šroubem v kyčli (M.Adamec)
(přečíst)
10.07.2015 Přidat první komentář

Česká triatlonová výprava se třese na mistrovství Evropy, největší nadějí je Vendula Frintová

geneva.jpgČeská triatlonová výprava se třese na mistrovství Evropy, největší nadějí je Vendula Frintová. V Ženěvě se na evropském šampinátu na olympijských tratích představí celkem čtrnáct reprezentantů v kategorii Elite a v kategorii juniorů. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
09.07.2015 Přidat první komentář
Začátek Předchozí
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde