AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Vice informaci
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist

World Triathlon Series pokračovala ve Stockholmu. Vítězství si zajistili Javier Gomez a Sarah True

svarc_titul13.jpgWorld Triathlon Series pokračovala ve Stockholmu. Vítězství si zajistili Javier Gomez a Sarah True. Z českých reprezentantů byli nejúspěšnější Vendula Frintová a Přemysl Švarc (M.Adamec)
(přečíst)
25.08.2015 Přidat první komentář

Evropský pohár v triatlonu - v Karlových Varech zářili francouzští triatlonisté Audrey Merleová a Aurélien Lebrun

titul.jpgEvropský pohár v triatlonu - v Karlových Varech zářili francouzští triatlonisté Audrey Merleová a Aurélien Lebrun. Z českých reprezentantů byl nejúspěšnější Jan Volár na čtvrtém místě a juniorka Jana Machačová, která obsadila sedmé místo (M.Poštová)
(přečíst)

Potůčková s Mikou jsou mistry ČR ve středním triatlonu, ve Žďáru ovládli PILMANa.

titul.jpgPotůčková s Mikou jsou mistry ČR ve středním triatlonu, ve Žďáru ovládli PILMANa. Druhé místo bral mezi muži Ladislav Dvořák a třetí finišoval Jan Majer. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
23.08.2015 Přidat první komentář

PILMAN rozhodne o mistrech ČR ve středním triatlonu, Český pohár pokračuje tuto sobotu ve Žďáru nad Sázavou.

dvorak-titul.jpgPILMAN rozhodne o mistrech ČR ve středním triatlonu, Český pohár pokračuje tuto sobotu ve Žďáru nad Sázavou. Bojovat se bude na tratích polovičního ironmana, tedy 1,9 kilometru plavání, 93 kilometrů na kole a 21,1 kilometru běhu a ve hře budou mistrovské tituly. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
20.08.2015 Přidat první komentář

Tvrdá realita, šprýmoval vítěz TRIPrague Ospalý, který cílem proběhl se svými dětmi.

ospaly-titul.jpgTvrdá realita, šprýmoval vítěz TRIPrague Ospalý, který cílem proběhl se svými dětmi. Filip Ospalý se stal vítězem závodu TRIPrague, premiérového podniku v centru Prahy na středních tratích. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
18.08.2015 Přidat první komentář

Helena Erbenová přidala další vítězství, tentokrát na Xterra Germany.

erbenova-titul.jpgHelena Erbenová si připsala další prestižní vítězství, tentokrát na Xterra Germany. Do elitní desítky se vešla i pátá Lenka Cibulková (M.Adamec)
(přečíst)
17.08.2015 Přidat první komentář

Vítězem prvního ročníku TRIPrague se stal Filip Ospalý, mezi ženami vyhrála Eva Potůčková

titul.jpgVítězem prvního ročníku TRIPrague se stal Filip Ospalý, mezi ženami vyhrála Eva Potůčková.Hlavní závod v délce polovičního Ironmana (1,9 km plavání, 90 km na kole a 21,1 km běh) doplnilo v průběhu víkendu mnoho doprovodných akcí. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Legendární Embrunman – Marcel Zamora po letech našel přemožitele

embrun-vitez15.jpgLegendární Embrunman – neporazitelný Marcel Zamora zde po letech našel přemožitele. Favority zaskočil Chorvat Andrej Vistica. V ženách zvítězila s ohromným náskokem Ema Pooley. (M.Adamec)
(přečíst)

Premiérový TriPrague startuje již tuto neděli

P1320935.JPGPremiérový TriPrague startuje již tuto neděli. Na tratích halfironmana je největším favoritem Filip Ospalý, v ženách se duo domácích závodnic Králová - Potůčková pokusí potrápit Němka Annett Finger. (M.Adamec)
(přečíst)
15.08.2015 Přidat první komentář

DoksyRace – překvapivé vítězství Jana Oppolzera.

titul.jpgDoksyRace – překvapivé vítězství Jana Oppolzera. Ten si u Máchova jezera poradil s favorizovaným duem Vabroušek – Mika. V ženách zvítězila Kateřina Buzková (M.Adamec)
(přečíst)
10.08.2015 Přidat první komentář

Ironman 70.3 Wiesbaden a premiérový Ironman 70.3 Gdyně pro německé závodníky.

potuckova-titul.jpgIronman 70.3 Wiesbaden a premiérový Ironman 70.3 Gdyně pro německé závodníky. Rakouský Eisenmann Litschau viděl vítězství Evy Potůčkové, čtvrté místo zde vybojoval Honza Wainer (M.Adamec)
(přečíst)

Královnou prachatické Xterry je bojovnice Helena Erbenová, v mužích zvítězil Ben Allen, Jan Kubíček doběhl pátý.

erbenova-titul.jpgKrálovnou prachatické Xterry je bojovnice Helena Erbenová, v mužích zvítězil Ben Allen, Jan Kubíček doběhl pátý. Prachatice hostily nejprestižnější tuzemský závod v terénním triatlonu XTERRA Czech. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
09.08.2015 Přidat první komentář

Filip Ospalý si s novým „mazlíkem“ padl do oka, s rodinou se ale kvůli němu občas dohaduje

auto3.jpgFilip Ospalý si s novým „mazlíkem“ padl do oka, s rodinou se ale kvůli němu občas dohaduje. Jeden z nejlepších českých triatlonistů Filip Ospalý si díky partnerství České triatlonové asociace a Fordu od jara užívá nového vozu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
06.08.2015 Přidat první komentář

Světová triatlonová elita zavítá o víkendu opět na Šumavu, Prachatice se stanou dějištěm již 14. ročníku „XTERRA“ v Česku.

kubicek-titul.jpgSvětová triatlonová elita zavítá o víkendu opět na Šumavu, Prachatice se stanou dějištěm 14. ročníku „XTERRA“ v Česku. Světový pohár a kvalifikace na MS na Havaji každoročně přitahuje stovky účastníků z řad profesionálů, ale především amatérů, kteří mají triatlon jen jako koníček (L.Piloušek)
(přečíst)
04.08.2015 Přidat první komentář

Generálka na olympijské hry v Rio de Janeiru - suverénní Gomez, propadák neporazitelného olympijského vítěze Alistaira Brownleeho.

svarc_titul13.jpgGenerálka na olympijské hry v Rio de Janeiru - suverénní Gomez, propadák neporazitelného olympijského vítěze Alistaira Brownleeho. V ženách pokračuje neporazitelnost  Gwen Jorgensen. Přemysl Švarc na 56. místě (M.Adamec)
(přečíst)

Vendula Frintová s Janem Čelůstkou jsou mistry ČR ve sprint triatlonu.

celustka-titul.jpgVendula Frintová s Janem Čelůstkou jsou mistry ČR ve sprint triatlonu. Podnik u rybníka Jordánu byl zároveň Evropským pohárem juniorů, kde mezi juniorkami zářila Jana Machačová. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
03.08.2015 Přidat první komentář

Evropský pohár juniorů Tábor – další vítězství Jany Machačové.

machacova-titul.jpgEvropský pohár juniorů Tábor – vítězství Jany Machačové. Na stupně vítězů ji na třetím místě doprovodila další česká reprezentantka Pavlína Poláčková.(M.Adamec)
(přečíst)
02.08.2015 Přidat první komentář

Pohádka ironmana Vabrouška trvá už 17 let.

vabr2-titul.jpgPohádka ironmana Vabrouška trvá už 17 let. Triumf na Slovakmanovi vydřel až v závěru a v Česku a na Slovensku tak nepoznal přemožitele na ironmanských tratích už dlouhých 17 let. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Triathlon Alpe d´Huez

alpe_hauze_titul.jpgTriathlon Alpe d´Huez. Týden po cyklistické Tour de France budou na legendárním stoupání bojovat i triatlonisté. Závodit se zde bude na tratích středního i olympijského triatlonu. (M.Adamec)
(přečíst)
31.07.2015 Přidat první komentář

Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Slovensku

vabrousek-slovakman_titul.jpgČeský pohár v dlouhém triatlonu pokračuje na Slovensku. Udrží Vabroušek neporazitelnost? v Piešťanech se bude bojovat na ironmanských tratích 3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a 42,2 kilometru běhu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
Začátek Předchozí
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Další Konec
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde