AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Vice informaci
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist
frintova_titul.jpgFrintové olympijský závod seděl. Nebýt zranění v přípravě, mohlo to být zajímavé, řekla patnáctá žena z olympijského závodu v triatlonu. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
07.08.2012 Přidat první komentář
titul.jpgJedna dřina, víc titulů, hodnotí Petr Vabroušek Slovakmana a drží palce olympionikům.  ...Na cyklistice Karol od začátku udával neskutečné tempo...(www.victoria-production.cz)
(přečíst)
voda_titul.jpgLepší než klackem přes záda, smála se triatlonistka Vodičková po olympijském závodě....Naprosto skvělí byli diváci. Byl to hukot... (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
05.08.2012 Přidat první komentář
vabr_titul.jpgSlovakman - Vabroušek je českým i česko-slovenským mistrem v dlouhém triatlonu. V ženách získala titul Simona Vykoukalová (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
lebrun-titul.jpgElita Xterry bojovala v Prachaticích, závod SP ovládli Francouz Lebrun a Erbenová...Organizátoři připravili strašně těžké tratě. Kopce se nedaly vyjet, musely jsme kola tlačit. Běh byl skutečně extrémní...(www.victoria-production.cz)
(přečíst)
04.08.2012 Přidat první komentář
spirig.jpgOlympijský závod žen - o vítězství Nicole Spirig rozhodla až cílová kamera. Výborné vystoupení českých závodnic Vendula Frintová přepsala historii a obsadila 15. místo, Radka Vodičková na 20. Místě. (www.triatlet.cz)
(přečíst)
04.08.2012 Komentářů: 1
oh-logo.jpgOlympijský závod žen již v sobotu - kde hledat favoritky? A jaké jsou šance našich závodnic Radky Vodičkové a Venduly Frintové? (www.triatlet.cz)
(přečíst)
oh-logo.jpgPohled do historie triatlonových soutěží na OH. Premiéra v Sydney a hned bronz, který vybojoval Jan Řehula, jehož souboj si můžete připomenout na videu ze závodu. V Athénách maximem 26. příčka Lenky Zemanové , v Pekingu Filip Ospalý na 20. místě (www.triatlet.cz)
(přečíst)
02.08.2012 Přidat první komentář
tri.jpgTrio triatlonistů odletělo na olympiádu. „Moc se těšíme,“ zářili Frintová, Vodičková a Švarc. V půl dvanácté dopoledne odletěl vládní speciál s českými olympioniky z letiště ve Kbelích a nabral směr Londýn. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
01.08.2012 Přidat první komentář
Krnavek_titul.jpgNemůžu ani sedět, směje se Krňávek, který na MS v dlouhém triatlonu vybojoval 5. místo...Prvních deset kilometrů se mi běželo lehce, ale pak mi začaly tuhnout svaly a nakonec jsem byl rád, že jsem se do cíle dostal po nohách... (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
voda_titul.jpgTriatlon v Táboře ovládli Ospalý a Vodičková, v EP juniorů skončila Grabmüllerová sedmá. Závod dospělých poznamenalo deštivé počasí (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
30.07.2012 Komentářů: 1
Krnavek_titul.jpgMartin Krňávek na ITU MS v dlouhém triatlonu na skvělém pátém místě.  Titul si zajistili na tratích 4-120-30 Chris McCormack  a Caroline Steffen. (www.triatlet.cz)
(přečíst)
29.07.2012 Přidat první komentář
macca_titul.jpgITU světový šampionát v dlouhém triatlonu za účasti Chrise McCormacka. České barvy budou ve Španělsku tento víkend hájit Petr Vabroušek a Martin Krňávek (www.triatlet.cz)
(přečíst)
27.07.2012 Komentářů: 2
titul.jpgPetr Vabroušek na Ironmanovi v Británii skončil čtvrtý, bronz mu unikl o 10 vteřin. Navzdory defektu na kole se nejrychlejším maratonem propracoval na čtvrtou příčku (www.victoria.production.cz)
(přečíst)
24.07.2012 Komentářů: 3
prilbatitul.jpgNová generace aerodynamických přileb měla premiéru na Tour.  Kask Crono TT je ověnčena časovkářskými úspěchy celkového vítěze Tour Brita Wigginse, pozadu ale nechce zůstat ani firma Giro (www.triatlet.cz)
(přečíst)
23.07.2012 Komentářů: 1
tri.jpgPoslední velké triatlonové měření sil před olympiádou v Londýně viděl Hamburk. Na trati sprintriatlonu kralovali Richard Murray a Erin Densham. Z českých reprezentantů se nejlépe umístil Jan Čelůstka na 33. místě.(www.triatlet.cz)
(přečíst)
22.07.2012 Komentářů: 4
erbenova_titul.jpgExtrémně náročnou Xterru ve Špindlerově Mlýně ovládli Jindra a Erbenová. Čerstvá mistryně Evropy zajela 4. místo v absolutním pořadí. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
22.07.2012 Přidat první komentář
filip-titul.jpgFilip Ospalý a Hana Kolářová kralovali triatlonu v Mělníku. Na tratích sprintriatlonu dominovali mužskému závodu triatlonisté Ekol teamu (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
vodickova08-titul.jpgNa západní frontě klid, usmívá se triatlonistka Vodičková a nepřipouští si nervozitu před olympiádou. V rámci přípravy absolvuje vysokohorské soustředění ve francouzském Tignes. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
barel_titul.jpgIkona světového triatlonu Rob Barel ve svých 54 letech obsadil na ME v terénním triatlonu 4.místo. Po cyklistice vedl, ale nakonec podlehl o generaci mladším soupeřům. (www.triatlet.cz)
(přečíst)
16.07.2012 Komentářů: 1
Začátek Předchozí
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde