AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Vice informaci
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist
krnostitul.jpgMartin Krňávek s Petrou Krejčovou ovládli závod PILMAN a jsou mistry republiky ve středním triatlonu. Seriál ČP Ford Czechman Tour pokračoval dalším závodem ve Žďáru nad Sázavou. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
25.08.2012 Přidat první komentář
voda_titul.jpgFormu ještě mám, usmívá se Vodičková, čerstvá mistryně republiky ve sprint triatlonu. Již ve čtvrtek odletěla na závod Světové série do Stockholmu, kde ji kromě individuálního závodu čeká společně s reprezentačními kolegy i mistrovství světa družstev.(www.victoria-production.cz)
(přečíst)
23.08.2012 Přidat první komentář
brownlee_oba.jpgTriatlonisté míří do Stockholmu, kde je čeká premiéra na MS družstev. Olympijský vítěz Alistair Brownlee dal ITU závodům vale a prioritou je pro něj milionový závod Hy Vee Triathlon v USA. (www.triatlet.cz)
(přečíst)
22.08.2012 Přidat první komentář
candrovabedna.jpgJana Candrová na stupních vítězů bouchla šampaňské se svými dětmi. ...S přibývajícím věkem si věřím více na ironmanských tratích a trochu jsem se obávala „mladých, rychlých“ holek... (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
svarc2_titul.jpgOlympionici Švarc s Vodičkovou kralovali na Lipně a jsou mistry republiky ve sprint triatlonu. V juniorech získali titul Kočař a Grabmullerová (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
19.08.2012 Komentářů: 1
candrova-titul.jpgChallenge Vichy - Jana Candrová zazářila na halfironmanovi třetí místem, Petr Vabroušek byl šestý. Původně ironmanské distance byly kvůli vysokým teplotám zkráceny na polovičního ironmana (1,9-90-21) (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
19.08.2012 Přidat první komentář
rehula-titul2.jpgPráce s dětmi a mládeží je i pro triatlon zásadní, říká Jan Řehula, olympijský medailista ze Sydney...Triatlon se ohromně zrychlil, a pokud má závodník patřit mezi světovou špičku, je potřeba začít se mu věnovat brzy.. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
17.08.2012 Přidat první komentář
titul.jpgEmbrunman – třetí vítěztví pro Marcela Zamoru. Třetí místo pro Radku Vodičkovou na olympijských tratích.(www.triatlet.cz)
(přečíst)
16.08.2012 Přidat první komentář
P1320935.JPGČeský pohár v triatlonu pokračuje šampionátem na tratích sprintriatlonu tento víkend na Lipně. Díky sdružení Jeden na jednoho se ho zúčastní i nevidomí. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
15.08.2012 Přidat první komentář
filip-titul.jpgIronman 70.3 Germany - Filip Ospalý na 6. místě. ... Vítěznou šňůru šesti závodů překazili moji soupeři při Ironman 70.3 Germany, kde jsem obsadil až 6.místo...(F.Ospalý)

(přečíst)
13.08.2012 Komentářů: 2
podborak1-titul.jpgPodborský si podmanil Sedlčany a je mistrem světa v kvadriatlonu. 20. ročník závodu Czech Diamond Man, který byl zároveň derniérou, se stal kořistí legendárního Miroslava Podborského. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
12.08.2012 Komentářů: 2
svarc2_titul.jpgHukot! Čtvrt milionu diváků nešlo nevnímat, řekl Švarc o olympijské premiéře...Plaváním se závod sice nedá vyhrát, ale dá se prohrát a u mě se to v Londýně naplnilo...(www.victoria-production.cz)
(přečíst)
11.08.2012 Přidat první komentář
filip-titul.jpgIronman 70.3 Wiesbaden  Filip Ospalý proti Michaelu Raelertovi a obhájci titulu Andreasi Boechererovi. Evropský WTC šampionát na tratích halfironmana již tento víkend s hvězdným obsazením. (www.triatlet.cz)
(přečíst)
10.08.2012 Přidat první komentář
brownlee_oba.jpgOlympijský závod muži - triumf Alistaira Brownleeho.  Z českého dua úspěšnější  Jan Čelůstka na 30. místě, Přemysl Švarc doběhl na 45. místě.(www.triatlet.cz)
(přečíst)
07.08.2012 Přidat první komentář
brownlee_oba.jpgBrownlee Brothers versus zbytek světa.  Mužský závod bude pro domácí publikum adrenalinovou záležitostí. (www.triatlet.cz)
(přečíst)
frintova_titul.jpgFrintové olympijský závod seděl. Nebýt zranění v přípravě, mohlo to být zajímavé, řekla patnáctá žena z olympijského závodu v triatlonu. (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
titul.jpgJedna dřina, víc titulů, hodnotí Petr Vabroušek Slovakmana a drží palce olympionikům.  ...Na cyklistice Karol od začátku udával neskutečné tempo...(www.victoria-production.cz)
(přečíst)
voda_titul.jpgLepší než klackem přes záda, smála se triatlonistka Vodičková po olympijském závodě....Naprosto skvělí byli diváci. Byl to hukot... (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
05.08.2012 Přidat první komentář
vabr_titul.jpgSlovakman - Vabroušek je českým i česko-slovenským mistrem v dlouhém triatlonu. V ženách získala titul Simona Vykoukalová (www.victoria-production.cz)
(přečíst)
lebrun-titul.jpgElita Xterry bojovala v Prachaticích, závod SP ovládli Francouz Lebrun a Erbenová...Organizátoři připravili strašně těžké tratě. Kopce se nedaly vyjet, musely jsme kola tlačit. Běh byl skutečně extrémní...(www.victoria-production.cz)
(přečíst)
04.08.2012 Přidat první komentář
Začátek Předchozí
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Další Konec
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde