AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Závod Xtera Děčín plánovaný na 6.7. je zrušen.

Xterra triatlet_titul.jpgZávod Xtera Děčín plánovaný na 6.7. je zrušen.Aby naše letošní triatlonové úsilí nevyšlo zcela naprázdno,  spolupracujeme  s organizátory triatlonu „Železný knedlík“, který můžeme nabídnout jako určitou alternativu děčínské Xteře(M.Peterka)
(přečíst)
21.06.2013 Přidat první komentář

Tufo Moraviaman opět přepisuje historii v počtu startujících.

moraviaman-logo.jpgTufo Moraviaman opět přepisuje historii v počtu startujících. Společný česko-slovenský šampionát přivítá na ironmanských tratích více než 400 triatletů. Stejně jako před Czechmanem je otázkou dne - jaké bude počasí? (M.Adamec)
(přečíst)
19.06.2013 Přidat první komentář

Jsem hrdá jihoafrická Češka, říká vítězka z Račic Lucie Reed-Zelenková a hodnotí úroveň českého triatlonu.

zelenkova-titul.jpgJsem hrdá jihoafrická Češka, říká vítězka z Račic Lucie Reed-Zelenková a hodnotí úroveň českého triatlonu. ..V Račicích mě třeba překvapila nedostatečná připravenost mladých na cyklistiku.. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Přišel, viděl, zvítězil. Triatlet Filip Ospalý si v Račicích spravil chuť a možná se ještě v Česku ukáže

ospalytitul.jpgPřišel, viděl, zvítězil. Triatlet Filip Ospalý si v Račicích spravil chuť a možná se ještě v Česku ukáže...První tři starty sezony mi vůbec nevyšly, hledal jsem nějaké zpestření a našel ho právě v Račicích. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
17.06.2013 Přidat první komentář

Předseda ČTA Horák hodnotí ME: Český triatlon byl vidět na sportovním kolbišti i u kulatého stolu

horaktitul13.jpgPředseda ČTA Horák hodnotí ME: Český triatlon byl vidět na sportovním kolbišti i u kulatého stolu. Proč nestartovala Radka Vodičková a jaké to pro ni bude mít následky? (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Duel Vabroušek versus Ospalý na ČP v Račicích pro Filipa Ospalého.

titul.jpgDuel Vabroušek versus Ospalý na ČP v Račicích pro Filipa Ospalého. V ženách zvítězila Čechojihoafričanka Lucie Zelenková-Reed (www.triatlon.cz)
(přečíst)
16.06.2013 Přidat první komentář

Ironman 70.3 Berlin. Suverénní vítězství Michaela Realerta.

raelert_titul.jpgIronman 70.3 Berlin. Suverénní vítězství Michaela Realerta. Mezi ženami byla podobně bezkonkurenční Barbara Riveros Diaz. Z českých zástupců v profi kategorii Simona Vykoukalová na  9. místě a Jaroslav Brynda na 17. pozici (M.Adamec)
(přečíst)
16.06.2013 Komentářů: 1

Titul mistra ČR v Xteře obhájil Jan Kubíček a řádil na podiu.

titul.jpgTitul mistra ČR v Xteře obhájil Jan Kubíček a řádil na podiu. Ženám vládla Ivana Loubková, která udělala kotrmelec (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Řenč s Kubínkem skončili na ME v triatlonu ve čtvrté desítce

vasiliev.JPGŘenč s Kubínkem skončili na ME v triatlonu ve čtvrté desítce. Nejlepším z juniorů byl Linduška. Titul vybojoval Rus Vasiljev (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Bronz a 100 tisíc k tomu.

frintova_titul.jpgBronz a 100 tisíc k tomu. Jsem ráda, že jsem po roce zase na bedně, řekla Vendula Frintová k medaili z ME (www.triatlon.cz)
(přečíst)
15.06.2013 Přidat první komentář

Skvělý bronzový úspěch Venduly Frintové na Mistrovství Evropy.

frintova_titul.jpgSkvělý bronzový úspěch Venduly Frintové na triatlonovém mistrovství Evropy. ...Zkusila jsem nastoupit v běhu a doufala jsem, že soupeřkám uteču. To se sice povedlo, ale ne tak, abych první místo udržela až do cíle...AKTUALIZOVÁNO O VIDEO (www.triatlon.cz)
(přečíst)
14.06.2013 Přidat první komentář

Vendula Frintová bude obhajovat o víkendu páté místo na Mistrovství Evropy.

frintova_titul.jpgVendula Frintová bude obhajovat o víkendu páté místo na Mistrovství Evropy. Na startu v turecké Alanyi chybí loňští šampióni– Javier Gomez i Nicola Spirig. Kdo bude hájit české barvy? (M.Adamec)
(přečíst)
13.06.2013 Přidat první komentář

Duel Ospalý versus Vabroušek na tratích bezhákového triatlonu 1,5-40-10 v Račicích.

filip_titul.jpgDuel Ospalý versus Vabroušek na tratích bezhákového triatlonu 1,5-40-10 v Račicích.  Třetí díl Českého poháru v olympijském triatlonu se odehraje již tento víkend. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
12.06.2013 Přidat první komentář

Na jakých strojích jezdí čeští (half)ironmani?

DSC_1021.jpgNa jakých strojích jezdí čeští (half)ironmani? Exkluzivní statistiky z depa na největším domácím triatlonovém klání na "půlce" Czechman Triatlonu. (M.Adamec)
(přečíst)
11.06.2013 Přidat první komentář

V sobotu v 9:00 odstartuje v Otrokovicích na Štěrkovišti společný trénink na Moraviamana

moraviaman-logo.jpgV sobotu v 9:00 odstartuje v Otrokovicích na Štěrkovišti společný trénink na Moraviamana. Spolu s Petrem Vabrouškem můžete ochutnat tratě šampionátu v dlouhém triatlonu, který se koná již za týden (M.Adamec)
(přečíst)

Další díl seriálu extrémních závodů Horská výzva opět v režii Petra Vabrouška

vabrousek_hv.jpgDalší díl seriálu extrémních závodů Horská výzva opět v režii Petra Vabrouška. Po prvenství v Jeseníkách si připsal se svým parťákem Zbyňkem Cyprou vítězství i na Šumavě. (M.Adamec)
(přečíst)

Petr Šlajs byl na Evropském poháru v Cremoně nejrychlejší v plavání

titul.jpgPetr Šlajs byl na Evropském poháru v Cremoně nejrychlejší v plavání. Nakonec byl nejlepším Čechem v celkovém pořadí Lukáš Kočař. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
10.06.2013 Přidat první komentář

Triatlon Nymburk – Jaroslav Brynda se musel sklonit před Martinem Olšanem

predzavodem-titul.jpgTriatlon Nymburk – Jaroslav Brynda se musel sklonit před Martinem Olšanem. V ženách zvítězila Michaela Mannová (M.Adamec) (přečíst)

Erbenová s Jindrou ovládli druhý závod Českého poháru Xterra v Hořicích

titul.jpgErbenová s Jindrou ovládli druhý závod Českého poháru Xterra v Hořicích. Podmáčená trať a náročné převýšení prověřilo fyzickou i technickou zdatnost terénních triatletů. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
09.06.2013 Přidat první komentář

Czechman Triatlon pohledem ryzího hobíka Václava Novotného

titul.jpgCzechman Triatlon pohledem dalšího ryzího hobíka Václava Novotného. .. Před startem se soukám do neoprenu, jsem nervózní protože tuším, že tenhle závod si protrpím....(V.Novotný)
(přečíst)
08.06.2013 Přidat první komentář
Začátek Předchozí
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100