AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Vice informaci
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist

Jan Čelůstka: Byl to den „blbec“. A superman Alistair? Když je na startu, hraje se jen o druhé místo

titul.jpgJan Čelůstka: Byl to den „blbec“. A superman Alistair? Když je na startu, hraje se jen o druhé místo...Věděl jsem, že noha ještě není úplně 100%, ale to u tohoto závodu nevadilo..(www.triatlon.cz)
(přečíst)
12.07.2013 Přidat první komentář

Ironman 70.3 Norway - One Man show v podání Filipa Ospalého

filip_titul.jpgIronman 70.3 Norway - One Man show v podání Filipa Ospalého. Jak probíhal závod na kterém Filip obhájil loňské prvenství se dozvíte přímo od vítěze (F.Ospalý) (přečíst)
09.07.2013 Komentářů: 9

Helena Erbenová úřadovala na Xteře ve Francii a suverénně vládne Evropskému poháru.

erbenova_titul.jpgHelena Erbenová úřadovala na Xteře ve Francii a suverénně vládne Evropskému poháru. V kategorii elitních mužů skončil nejlépe Pavel Jindra, který doběhl na 12. místě. Jonáš Vojtěch byl patnáctý, Jan Kubíček osmnáctý.(www.triatlon.cz)
(přečíst)
09.07.2013 Přidat první komentář

Olympijský šampion Alistair Brownlee ovládl vražedný závod Světové série v Kitzbühelu

brownlee_titul.jpgOlympijský šampion Alistair Brownlee ovládl vražedný závod Světové série v Kitzbühelu. Vendula Frintová doběhla na 28. místě, 52. místo obsadil František Kubínek, na 55.místě dokončil Jan Čelůstka (www.triatlon.cz) (přečíst)

Martina Nováka v Kazachstánu okradli, nakonec na Asijském poháru v Kokshetau vybojoval 7. místo

titul.jpgMartina Nováka v Kazachstánu okradli, nakonec na Asijském poháru v Kokshetau vybojoval 7. místo. Po sedmém místě a pádu v Burabay i tentokrát zažil jednu nepříjemnost. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Ironman 70.3 Norway - Filip Ospalý změří sily i s legendárním Dave Scottem

ospalytitul.jpgIronman 70.3 Norway - Filip Ospalý změří sily i s legendárním Dave Scottem. Obhájí brněnský závodník loňské vítězství a kdo budou jeho největší soupeři? (M.Adamec) (přečíst)
04.07.2013 Přidat první komentář

Ironman European Championship Frankfurt nabídne souboj havajského vítěze Pete Jacobse s evropskými rivaly.

jacobs.jpgIronman European Championship Frankfurt  nabídne souboj havajského vítěze Pete Jacobse s evropskými rivaly. Ve hře je i stovka kvalifikačních slotů pro havajské finále. České barvy budou v profi kategorii hájit Jarda Brynda a Lucie Reed (M.Adamec)
(přečíst)

Víkendový WTC Kitzbuhel se honosí přízviskem jeden z nejtěžších triatlonů světa

brownlee_oba.jpgVíkendový WTC Kitzbuhel se honosí přízviskem jeden z nejtěžších triatlonů světa. Na závodníky čeká brutální převýšení na kole a na běhu. Diváci uvidí prestižní repete olympijského souboje Jonathan a Alistair Brownlee versus Gomez (M.Adamec) (přečíst)

Triathlon Mělník Český pohár v triatlonu ve všech věkových kategoriích se uskuteční v sobotu dne 13. 7. a již nyní je přihlášeno více než 300 závodníků.

titul.jpgTriathlon Mělník Český pohár v triatlonu ve všech věkových kategoriích se uskuteční v sobotu dne 13. 7. a již nyní je přihlášeno více než 300 závodníků. Hlavní závod proběhne na tratích 750 m plavání, 20 km kolo a 5 km běh. Open závod “Můj první triatlon“ na zkrácených tratích (R.Táborský)
(přečíst)
03.07.2013 Přidat první komentář

Fantastická Helena Erbenová navzdory nachlazení ovládla brutální závod Světového poháru Xterra ve Švýcarsku

erbenova_titul.jpgFantastická Helena Erbenová navzdory nachlazení ovládla brutální závod Světového poháru Xterra ve Švýcarsku. Kvůli studenému počasí bylo zrušeno plavání a závodilo se na tratích duatlonu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
01.07.2013 Přidat první komentář

Na triatlonovém ME do 23 let byli nejlepšími Čechy Tomáš Řenč a Aneta Grabmüllerová

kocrkocartitul.jpgNa triatlonovém ME do 23 let byli nejlepšími Čechy Tomáš Řenč a Aneta Grabmüllerová. V kategorii do 23 let skončila česká štafeta ve složení Aneta Grabmüllerová, Martin Debnar, Linda Vítová a Lukáš Kočař na 7. místě (www.triatlon.cz)
(přečíst)
01.07.2013 Komentářů: 1

Ironman Klagenfurt – vylepší zde Andreas Raelert ironmanské historické maximum?

raelertAtitul.jpgIronman Klagenfurt – vylepší zde Andreas Raelert ironmanské historické maximum? Z českých top závodníků se představí Petr Vabroušek a Jana Candrová  a tradičně početné startovní pole českých hobíků (M.Adamec)
(přečíst)
27.06.2013 Přidat první komentář

Triatlon Schliersee - závod bundesligy za účasti českých závodníků.

voda_titul.jpgTriatlon Schliersee - závod bundesligy za účasti českých závodníků. Radka Vodičková se podílela na vítězství v bundeslize týmu EJOT Team TV Buschhütten. (M.Adamec)
(přečíst)
26.06.2013 Přidat první komentář

Duel Ironman versus Challenge

ironman_logo.jpgDuel Ironman versus Challenge. Série Ironman "zlanařila" v Evropě pod svou hlavičku další závody. (M.Adamec)
(přečíst)

Triatlonová reprezentace míří do Holtenu, kde se koná ME kategorie dorostu a K23

predstartem-titul.jpgTriatlonová reprezentace míří do Holtenu, kde se koná ME kategorie dorostu a K23. Na startu se představí celkem 17 českých triatlonistů.(www.triatlon.cz)
(přečíst)

Citytriathlon Heilbronn očima Filipa Ospalého

filip_titul.jpgCitytriathlon Heilbronn očima Filipa Ospalého. ...Ztráta 3 minuty na Švýcara Schildknechta však byla velká a já i Unger jsme věděli, že by musel dostat velkou krizi, abychom ho seběhli...(F.Ospalý) (přečíst)
24.06.2013 Komentářů: 2

Citytriathlon Heilbronn - Filip Ospalý a druhém místě

ospalytitul.jpgCitytriathlon Heilbronn  - Filip Ospalý a druhém místě. Audi pro Švýcara Ronnie Schildknechta a domácí Svenju Bazlen (M.Adamec)
(přečíst)
24.06.2013 Přidat první komentář

Neporazitelný Petr Vabroušek je podesáté mistrem republiky, vítěznou ironmanskou premiéru zažila Petra Hostinská.

moraviaman-logo.jpgNeporazitelný Petr Vabroušek je podesáté mistrem republiky, vítěznou ironmanskou premiéru zažila Petra Hostinská. Vabroušek v cyklistické části pokořil traťový rekord a získal dopředu vyhlášenou prémii v podobě nového kola. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
23.06.2013 Komentářů: 2

Nestárnoucí Podborský je znovu mistrem světa v kvadriatlonu, ženám kraluje Kocumová

titul.jpgNestárnoucí Podborský je znovu mistrem světa v kvadriatlonu, ženám kraluje Kocumová. Již čtrnáctý titul mistra světa v kariéře vybojoval český kvadriatlonista Miroslav Podborský v sobotním sprintu v Týnu nad Labem. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
23.06.2013 Přidat první komentář

Triatlonista Přemysl Švarc se po zranění žeber vrací k tréninku a doufá v brzký návrat formy

svarc_titul13.jpgTriatlonista Přemysl Švarc se po zranění žeber vrací k tréninku a doufá v brzký návrat formy. ...Bolest přetrvává, ale doufám, že brzy vymizí úplně a já si formu otestuji a zjistím, že už je to na velké závody.. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
21.06.2013 Přidat první komentář
Začátek Předchozí
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde