AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist

Triatletka Erbenová válcuje svět a zná jen stupně vítězů

erbenova-titul.jpgTriatletka Erbenová válcuje svět a zná jen stupně vítězů. Naposledy si podmanila závod Světového poháru Xterra v Itálii, kde zvítězila již potřetí v řadě. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
29.07.2015 Přidat první komentář

Extrémní bouřka i rekordní účast. V Mělníku zvítězili Čelůstka s Ruskou Polyanskou

melnik-titul.jpgExtrémní bouřka i rekordní účast. V Mělníku zvítězili Čelůstka s Ruskou Polyanskou. Nádherné zámecké prostředí a historické centrum města Mělník hostilo čtvrtý díl Českého poháru v olympijském triatlonu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
28.07.2015 Přidat první komentář

V Mělníku pokračuje v sobotu ČP v olympijském triatlonu na tratích sprintriatlonu

titul.jpgV Mělníku pokračuje v sobotu ČP v olympijském triatlonu na tratích sprintriatlonu. Připraven je i závod na zkrácených tratích pro neregistrované (www.triatlon.cz)
(přečíst)
22.07.2015 Přidat první komentář

Helena Erbenová i po pádu vybojovala na ME v terénním triatlonu stříbro

erbenova_titul2.jpgHelena Erbenová i po pádu vybojovala na ME v terénním triatlonu stříbro Cinknulo to i juniorce Adrianě Klimkové, která se raduje z bronzu. Mezi muži doběhl Jan Kubíček na 9. místě. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
21.07.2015 Přidat první komentář

Ironman Switzerland - prvenství pro Petru Krejčovou v kategorii 35-39

krejcova_titul.jpgIronman Switzerland -  prvenství pro Petru Krejčovou v kategorii  35-39. Mezi muži slavil neuvěřitelné osmé vítězství  na domácí půdě  Ronnie Schildknecht. (M.Adamec)
(přečíst)
20.07.2015 Přidat první komentář

Vendula Frintová byla nejlepší z Čechů v závodě MS v Hamburku, ďábelskou vítěznou sérii drží Gwen Jorgensenová.

frintova_titul.jpgVendula Frintová byla nejlepší z Čechů v závodě MS v Hamburku, ďábelskou vítěznou sérii drží Gwen Jorgensenová. V mužích zvítězil Vincent Luis, Jan Čelůstka obsadil 34. místo, Přemysl Švarc finišoval na 36. pozici (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Filip Ospalý s Lindou Vítovou si podmanili triatlon v Opavě

titul.jpgFilip Ospalý s Lindou Vítovou si podmanili triatlon v Opavě. Třetí díl Českého poháru v olympijském triatlonu hostila Opava. Závod přilákal stejně jako loni skoro tři tisícovky diváků. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
19.07.2015 Přidat první komentář

Pozvánka na dětský aquatlon TriPrague.

titul.jpgPozvánka na dětský aquatlon TriPrague.Srdečně zveme dětské sportovce na aquatlon, pořádaný v rámci víkendu triatlonu v Praze TRIPrague. Dětský aquatlon se uskuteční v sobotu 15. 8.  a je určen pro kategorie od 8 do 15 let. (L.Fanturová)
(přečíst)
17.07.2015 Přidat první komentář

Opava se o víkendu třese na souboj titánů, po závodě čeká na triatlety šťavnatý steak

Opava se o víkendu titul1.jpgtřese na souboj titánů, po závodě čeká na triatlety šťavnatý steak. Ve startovní listině nechybí velezkušené trio Filip Ospalý, Petr Vabroušek a Ladislav Dvořák. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Helena Erbenová byla jako blátivý sněhulák, ve Švédsku i tak ovládla závod SP Xterra.

erbenova_titul2.jpgHelena Erbenová byla jako blátivý sněhulák, ve Švédsku i tak ovládla závod SP  Xterra. V závodě mužů obsadil Jan Kubíček páté místo a společně s Erbenovou se o víkendu představí na ME v terénním triatlonu. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
14.07.2015 Přidat první komentář

Challenge Roth – v Rothu opět padla hranice 8 hodin.

roth-cititul.jpgChallenge Roth – v Rothu opět padla hranice 8 hodin. Z českých závodníků si v profi kategorii vedla nejlépe Simona Křivánková na 9. místě, Petr Vabroušek obsadil 18.místo. (M.Adamec)
(přečíst)
13.07.2015 Přidat první komentář

Vendula Frintová na ME v triatlonu podala fantastický výkon, k medaili chybělo půl minuty

frintova_titul.jpgVendula Frintová na ME v triatlonu podala fantastický výkon, k medaili chybělo půl minuty. Závod poznamenalo velké vedro a velmi náročný profil trati. Téměř třetina startujících nedokončila. (www.triatlon.org)
(přečíst)
12.07.2015 Přidat první komentář

Vylamování železa aneb 70.3 Luxembourg v kategorii handcycle.

zbynektitul.jpgVylamování železa aneb 70.3 Luxembourg v kategorii handcycle. Zbyněk Švehla po skvělém druhém místě na IM 70.3 Luxembourg v kategorii hancycle musel do nemocnice, kvůli sepsi způsobené uvolněným šroubem v kyčli (M.Adamec)
(přečíst)
10.07.2015 Přidat první komentář

Česká triatlonová výprava se třese na mistrovství Evropy, největší nadějí je Vendula Frintová

geneva.jpgČeská triatlonová výprava se třese na mistrovství Evropy, největší nadějí je Vendula Frintová. V Ženěvě se na evropském šampinátu na olympijských tratích představí celkem čtrnáct reprezentantů v kategorii Elite a v kategorii juniorů. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
09.07.2015 Přidat první komentář

Triatlonisté a ohlédnutí za EH v Baku

kurik_titul.jpgTriatlonisté a ohlédnutí za EH v Baku. Nadšení z velkolepé akce srovnatelné s olympiádou. Petra Kuříková, Jitka Šimáková, František Linduška, Tomáš Svoboda a František Kubínek popsali dojmy z této akce a zároveň i krátce zhodnotili své výkony.(www.triatlon.cz)
(přečíst)

Triatlonový masark - Krkonošman Full HD očima závodníka Tomáše Langhammera.

krkonosman-titul.jpgTriatlonový masark -  Krkonošman Full HD očima závodníka Tomáše Langhammera... Jsou dlouhé triatlony, které se po X letech vypaří z hlavy či splynou. Krkonošman Full HD se Vám z hlavy, rukou, nohou nevypaří ani za 20 let..(T.Langhammer)
(přečíst)
08.07.2015 Přidat první komentář

Šéfka českého triatlonu Lenka Kovářová o Evropských hrách: Pro menší sporty mohou být krokem vpřed

titul.JPGŠéfka českého triatlonu Lenka Kovářová o Evropských hrách: Pro menší sporty mohou být krokem vpřed. Premiéru za sebou mají Evropské hry, které hostilo azerbajdžánské Baku. Českou republiku zastupovalo přes sto reprezentantů a nechyběli mezi nimi ani triatlonisté.(www.triatlon.cz)
(přečíst)

Neúspěch, ale v důchodu to ocením, hodnotí Filip Ospalý MS v dlouhém triatlonu

ospaly-titul.jpgNeúspěch, ale v důchodu to ocením, hodnotí Filip Ospalý MS v dlouhém triatlonu. Dalším mým startem bude závod Českého poháru Model triatlon Opava a v srpnu pak TRIPrague a Challenge Walchsee-Kaiserwinkel.(www.triatlon.cz)
(přečíst)
05.07.2015 Přidat první komentář

Chystá se 4. ročník Pražského triatlonu.

PRAZSKY_TRIATLON_VELKY.jpgChystá se 4. ročník Pražského triatlonu. Sdružení H-Triatlon pořádá již čtvrtý ročník amatérského silničního triatlonového závodu, který se letos uskuteční v neděli 19. července 2015 v pražských Počernicích (B.Hronová)
(přečíst)
01.07.2015 Přidat první komentář

Premiérový Challenge USA Atlantic City - 2. místo pro Petra Vabrouška.

vabrkolo-maly.jpgPremiérový  Challenge USA  Atlantic City - 2. místo pro Petra Vabrouška. Tomáš Mika na Ironman France vybojoval  6. místo. (M.Adamec)
(přečíst)
29.06.2015 Přidat první komentář
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Další Konec
27.07.2015
ČP Mělník pro Jana Čelůstku a Ljubov Polyanskou
Výsledky zde
27.07.2015
Medailové úspěchy českých závodníků na Závodech olympijských nadějí v Maďarsku. Více zde