AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Vice informaci
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist

Nejlepší závod kariéry, hodnotí triatlet Volár závod v Karlových Varech a sní o olympiádě i Havaji

titulostra.jpgNejlepší závod kariéry, hodnotí triatlet Volár závod v Karlových Varech a sní o olympiádě i Havaji. V Karlových Varech doběhl v závodě Evropského poháru čtvrtý. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
03.09.2015 Přidat první komentář

Fotogalerie Eurobike I.

titul.jpgFotogalerie Eurobike I. Za největším cyklistickým veletrhem, který tradičně probíhá koncem srpna v německém Friedrischafenu, se ohlížíme malou fotogalerií. (M.Adamec)
(přečíst)
02.09.2015 Přidat první komentář

V Příbrami se v neděli 6. září koná tradiční Klasik duatlon

titul.jpgV Příbrami se v neděli 6. září koná tradiční Klasik duatlon, který je sedmým dílem seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Žákovské kategorie zde čeká boj o tituly mistrů ČR v duatlonu. (P.Švarc)
(přečíst)
01.09.2015 Komentářů: 1

Ironman 70.3 World Championship – německé duo Frodeno Kienle zastavilo rychlíka Gomeze.

frodeno_felt_titul.jpgIronman 70.3 World Championship – německé duo Frodeno - Kienle zastavilo rychlíka Gomeze. V ženách potvrdila roli favoritky Daniela Ryf. Nejrychlejším českým triatletem byl v Rakousku Jaroslav Brynda.(M.Adamec)
(přečíst)
31.08.2015 Přidat první komentář

Triatlonistka Machačová jde za svým cílem

machacova-titul.jpgTriatlonistka Machačová jde za svým cílem. Maturita ve Francii, studium v Anglii a japonský sen. Devatenáctiletá triatlonová reprezentantka Jana Machačová byla nejlepší Češkou v závodě Evropského poháru, který o uplynulém víkendu hostily Karlovy Vary. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
30.08.2015 Přidat první komentář

Ironman 70.3 World Championship v číslech

stadlerwiner-titul.jpgIronman 70.3 World Championship v číslech. Kdo má v Zell am See největší zastoupení, kolik Čechů bude na startu a kolik let má průměrný účastník tohoto klání? (M.Adamec)
(přečíst)
27.08.2015 Přidat první komentář

Ironman 70.3 World Championship hostí o víkendu rakouské Zell am See.

ironman_logo.jpgIronman 70.3 World Championship hostí o víkendu rakouské Zell am See. Kdo zastaví obhájce titulu Javiera Gomeze? Jací jsou favorité víkendového šampionátu na halfironmanských distancích? (M.Adamec)
(přečíst)
26.08.2015 Přidat první komentář

World Triathlon Series pokračovala ve Stockholmu. Vítězství si zajistili Javier Gomez a Sarah True

svarc_titul13.jpgWorld Triathlon Series pokračovala ve Stockholmu. Vítězství si zajistili Javier Gomez a Sarah True. Z českých reprezentantů byli nejúspěšnější Vendula Frintová a Přemysl Švarc (M.Adamec)
(přečíst)
25.08.2015 Přidat první komentář

Evropský pohár v triatlonu - v Karlových Varech zářili francouzští triatlonisté Audrey Merleová a Aurélien Lebrun

titul.jpgEvropský pohár v triatlonu - v Karlových Varech zářili francouzští triatlonisté Audrey Merleová a Aurélien Lebrun. Z českých reprezentantů byl nejúspěšnější Jan Volár na čtvrtém místě a juniorka Jana Machačová, která obsadila sedmé místo (M.Poštová)
(přečíst)

Potůčková s Mikou jsou mistry ČR ve středním triatlonu, ve Žďáru ovládli PILMANa.

titul.jpgPotůčková s Mikou jsou mistry ČR ve středním triatlonu, ve Žďáru ovládli PILMANa. Druhé místo bral mezi muži Ladislav Dvořák a třetí finišoval Jan Majer. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
23.08.2015 Přidat první komentář

PILMAN rozhodne o mistrech ČR ve středním triatlonu, Český pohár pokračuje tuto sobotu ve Žďáru nad Sázavou.

dvorak-titul.jpgPILMAN rozhodne o mistrech ČR ve středním triatlonu, Český pohár pokračuje tuto sobotu ve Žďáru nad Sázavou. Bojovat se bude na tratích polovičního ironmana, tedy 1,9 kilometru plavání, 93 kilometrů na kole a 21,1 kilometru běhu a ve hře budou mistrovské tituly. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
20.08.2015 Přidat první komentář

Jubilejní CIS CITY TRIATHLON Karlovy Vary o tomto víkendu

vary.jpgJubilejní CIS CITY TRIATHLON Karlovy Vary o tomto víkendu. Sobota bude patřit dětem a mládeži, handicapovaným sportovcům a hobby závodníkům. V neděli na náročné olympijské tratě vyrazí mužská a ženská elita v rámci ETU Evropského poháru. (M.Poštová) (přečíst)
19.08.2015 Přidat první komentář

Tvrdá realita, šprýmoval vítěz TRIPrague Ospalý, který cílem proběhl se svými dětmi.

ospaly-titul.jpgTvrdá realita, šprýmoval vítěz TRIPrague Ospalý, který cílem proběhl se svými dětmi. Filip Ospalý se stal vítězem závodu TRIPrague, premiérového podniku v centru Prahy na středních tratích. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
18.08.2015 Přidat první komentář

Helena Erbenová přidala další vítězství, tentokrát na Xterra Germany.

erbenova-titul.jpgHelena Erbenová si připsala další prestižní vítězství, tentokrát na Xterra Germany. Do elitní desítky se vešla i pátá Lenka Cibulková (M.Adamec)
(přečíst)
17.08.2015 Přidat první komentář

Vítězem prvního ročníku TRIPrague se stal Filip Ospalý, mezi ženami vyhrála Eva Potůčková

titul.jpgVítězem prvního ročníku TRIPrague se stal Filip Ospalý, mezi ženami vyhrála Eva Potůčková.Hlavní závod v délce polovičního Ironmana (1,9 km plavání, 90 km na kole a 21,1 km běh) doplnilo v průběhu víkendu mnoho doprovodných akcí. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Legendární Embrunman – Marcel Zamora po letech našel přemožitele

embrun-vitez15.jpgLegendární Embrunman – neporazitelný Marcel Zamora zde po letech našel přemožitele. Favority zaskočil Chorvat Andrej Vistica. V ženách zvítězila s ohromným náskokem Ema Pooley. (M.Adamec)
(přečíst)

Premiérový TriPrague startuje již tuto neděli

P1320935.JPGPremiérový TriPrague startuje již tuto neděli. Na tratích halfironmana je největším favoritem Filip Ospalý, v ženách se duo domácích závodnic Králová - Potůčková pokusí potrápit Němka Annett Finger. (M.Adamec)
(přečíst)
15.08.2015 Přidat první komentář

DoksyRace – překvapivé vítězství Jana Oppolzera.

titul.jpgDoksyRace – překvapivé vítězství Jana Oppolzera. Ten si u Máchova jezera poradil s favorizovaným duem Vabroušek – Mika. V ženách zvítězila Kateřina Buzková (M.Adamec)
(přečíst)
10.08.2015 Přidat první komentář

Ironman 70.3 Wiesbaden a premiérový Ironman 70.3 Gdyně pro německé závodníky.

potuckova-titul.jpgIronman 70.3 Wiesbaden a premiérový Ironman 70.3 Gdyně pro německé závodníky. Rakouský Eisenmann Litschau viděl vítězství Evy Potůčkové, čtvrté místo zde vybojoval Honza Wainer (M.Adamec)
(přečíst)

Královnou prachatické Xterry je bojovnice Helena Erbenová, v mužích zvítězil Ben Allen, Jan Kubíček doběhl pátý.

erbenova-titul.jpgKrálovnou prachatické Xterry je bojovnice Helena Erbenová, v mužích zvítězil Ben Allen, Jan Kubíček doběhl pátý. Prachatice hostily nejprestižnější tuzemský závod v terénním triatlonu XTERRA Czech. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
09.08.2015 Přidat první komentář
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95
Další Konec
01.09.2015
Na čem se závodilo na Havaji v roce 1995? Zajímavý přehled tehdy používaného materiálu naleznete zde