AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT

Vice informaci
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis

V Y H L E D E J

TOPlist

V Sokolově se uzavře letošní sezona ČP v olympijském triatlonu, na startu bude i mistryně Jitka Šimáková.

P1320935.JPGV Sokolově se uzavře letošní sezona ČP v olympijském triatlonu, na startu bude i mistryně Jitka Šimáková. Závod je určen pro všechny věkové i výkonnostní kategorie a ti nejmenší absolvují kombinaci 100 metrů plavání, 2 kilometry na kole a kilometr běhu (www.triatlon.cz)
(přečíst)
28.08.2014 Přidat první komentář

První Mistrovství Prahy v triatlonu má své vítěze

První Mistrovství Prahy v triatlonu má své vítěze.praha_logo_male.jpg Na tratích sprinttriatlonu zvítězili Jakub Kočař a Jitka Šimáková (K.Hájek) (přečíst)

Ironman Petr Vabroušek těsně před startem píchnul galusku, v Kodani vybojoval 8. místo

vabrtitul.jpgIronman Petr Vabroušek těsně před startem píchnul galusku, v Kodani vybojoval 8. místo. Na Havaj pojede pouze pokud odřekně někdo ze závodníků v žebříčku před ním. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
26.08.2014 Přidat první komentář

Ladislav Dvořák a Dagmar Svěráková ovládli PILMANa, předposlední závod Českého poháru v dlouhém triatlonu

dvorak-titul.jpgLadislav Dvořák a Dagmar Svěráková ovládli PILMANa, předposlední závod Českého poháru v dlouhém triatlonu. Bojovalo se na tratích 1,9 kilometru plavání, 93 kilometrů na kole a 21,1 kilometru běhu (www.triatlon.cz)
(přečíst)
25.08.2014 Přidat první komentář

Vendula Frintová ve Stockholmu doběhla na 14. místě

frintova_titul.jpgVendula Frintová ve Stockholmu doběhla na 14. místě, Petra Kuříková slaví první body v seriálu MS. Ve Švédsku pokračoval předposlední závod seriálu ITU mistrovství světa. (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Podpořte Tomáše Slavatu a jeho nadaci

Xterra triatlet_titul.jpgPodpořte Tomáše Slavatu a jeho nadaci. Je mezi námi hodně těch, kterým Tomáš organizuje dětské závody a pomáhá při rozvoji triatlonu v daných městech a velmi dobře ho znají. Nyní nastala chvíle, kdy potřebuje naší pomoc Tomáš, respektive jeho nadace, díky které může dané aktivity financovat. (M.Peterka)
(přečíst)

Legendární Embrunman slavil 31. ročník

zamora_titul.jpgLegendární Embrunman slavil 31. ročník. Třetí vítěztví na tomto extrémním Ironmanu vybojoval vítěz Oravamana Španěl Marcel Zamora (M.Adamec) (přečíst)
20.08.2014 Přidat první komentář

Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje ve Žďáru nad Sázavou, je tu PILMAN

titul.jpgČeský pohár v dlouhém triatlonu pokračuje ve Žďáru nad Sázavou, je tu PILMAN. Bojovat se bude na tratích polovičního ironmana, tedy 1,9 kilometru plavání, 93 kilometrů na kole a 21,1 kilometru běhu (www.triatlon.cz)
(přečíst)
19.08.2014 Přidat první komentář

V neděli 24. srpna se v Praze na Hostivařské přehradě uskuteční 1. ročník Mistrovství Prahy v triatlonu

praha_logo_male.jpgV neděli 24. srpna se v Praze na Hostivařské přehradě uskuteční 1. ročník Mistrovství Prahy v triatlonu. Závodit se bude na tratích 0,75-20-5 a připraveny jsou i závody pro žákovské kategorie na odpovídajících tratích (M.Adamec)
(přečíst)

Vendula Frintová opanovala Evropský pohár v Karlových Varech, nejlepším z Čechů byl František Linduška

titul.jpgVendula Frintová opanovala Evropský pohár v Karlových Varech, nejlepším z Čechů byl František Linduška. V lázeňském městě se bojovalo na tratích 1500 metrů plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu.(www.triatlon.cz)
(přečíst)
17.08.2014 Přidat první komentář

Nabitý sobotní program Mattoni City Triathlonu již zná své vítěze.

Nabitý sobotní program Mattoni City Triathlonu již zná své vtitul.jpgítěze. V lázeňském městě to vřelo ve vodě i na souši a úvodní den proběhlo celkem 11 závodů (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Helena Erbenová veze z ITU MS v terénním triatlonu bronz

erbenova_titul2.jpgHelena Erbenová veze z ITU MS v terénním triatlonu bronz. Zvítězili favorizovaný Španěl Ruzafa  a Němka Müllerová (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Helena Erbenová jede na MS v terénním triatlonu obhajovat zlato, do Žitavy míří největší česká výprava

erbenova_titul.jpgHelena Erbenová jede na MS v terénním triatlonu obhajovat zlato, do Žitavy míří největší česká výprava.  Češi využili výhodného místa konání téměř na hranicích s Německem a budou bojovat skoro ve všech věkových kategoriích. (www.triatlon.cz)
(přečíst)
15.08.2014 Přidat první komentář

19 startovních výstřelů, 5700 lahví Mattoni. Karlovy Vary budou v zajetí triatlonu

titul.jpg19 startovních výstřelů, 5700 lahví Mattoni. Karlovy Vary budou v zajetí triatlonu. O víkendu 16. a 17. srpna zaplaví Karlovy Vary triatlonisté všech věkových kategorií. Lázeňské město opět hostí unikátní sportovní akci Mattoni City Triathlon (www.triatlon.cz)
(přečíst)
13.08.2014 Přidat první komentář

Kdy zamíří seriál Ironman do Čech?

ironman_logo.jpgKdy zamíří seriál Ironman do Čech? Ironman míří do Polska – v roce 2015 bude mít premiéru Ironman 70.3 Gdyně. (M.Adamec)
(přečíst)
12.08.2014 Přidat první komentář

DoksyRace pro Petra Vabrouška a Kateřinu Loubovou

vabrtitul.jpgDoksyRace pro Petra Vabrouška a Kateřinu Loubovou. Nástupce populárního Doksymana přilákal i letos početné startovní pole, (M.Adamec)
(přečíst)
10.08.2014 Přidat první komentář

VALACHY MANa opět vyhrál Čelůstka, závodilo rekordních 575 sportovců a 150 dětí

VALACHY MANa opět vyhrál Čelůstka, závodilo titul.jpgrekordních 575 sportovců a 150 dětí. Mezi ženami zvítězila Gruchalová, ironman Petr Vabroušek obsadil 18. místo (M.Žáčková)
(přečíst)

Světová elita Xterry se sešla v Prachaticích

Erbenova-titul.jpgSvětová elita Xterry se sešla v Prachaticích. Zvítězil několikanásobný mistr světa Ruzafa, Helena Erbenová získala bronz. Vítězstvím se blýskl lyžař Bauer na tratích Xterra Easy (www.triatlon.cz)
(přečíst)

Závod Českého poháruv Jablonci ovládli Sommer a Kuříková

sommer-titul.jpgZávod Českého poháruv Jablonci ovládli Sommer a Kuříková. Osmým dílem zde pokračoval Český pohár v olympijském triatlonu, tentokrát na tratích sprintriatlonu (www.triatlon.cz)
(přečíst)

V Prachaticích se koná svátek Xterry, bojovat se bude o účast na MS.

ruzafa.jpgV Prachaticích se koná svátek Xterry, bojovat se bude o účast na havajském MS. Pojede i Lukáš Bauer. Dorazí kompletní světová špička včetně mistra světa Rubena Ruzafy ze Španělska. Připraveny jsou i závody pro děti a Xterra Easy (www.triatlon.cz)