AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist

Czechman triatlon – zapíše se Karel Zadák mezi vítěze Czechmana ?

titul.jpgCzechman triatlon –  zapíše se Karel Zadák mezi vítěze Czechmana ?  Jak dopadne jeho souboj s olympionikem Přemyslem Švarcem?  Bude putovat v ženském závodě vítězství do Německa? (M.Adamec)Czechman triatlon –  zapíše se Karel Zadák mezi vítěze Czechmana ?


Kde hledat favority sobotního klání? Navzdory konkurenci v podobě Challenge The Championship v Šamoríně nabídne Czechman kvalitní startovní pole. Na startu sice budou chybět obhájci lońského prvenství Karol Džalaj a Simona Křivánková, konkurence bude ale hodně nabitá.
Sledovaný bude především souboj letos neporazitelného Kara Zadáka se "zbytkem světa".  Se startovním čísle jedna bude chtít útočit na bednu Lukáš Slatinský, který si vedl suverénně na víkendovém triatlonu v Poděbradech. S číslem 2 vyrazí na trať loni pátý Tomáš Martínek, který o víkendu pro změnu řádil v rakouském Linci. Své lońské 6. místo bude chtít vylepšit Pavel Petrásek – startovní číslo 3. Startovní číslo 4 má loni osmý Tomáš Mika,  který ale již ví jak chutná bedna na Czechmanu, předloni finišoval jako druhý. 
K matadorům Czechmana patří Petr Vabroušek a Jan Wainer.  Staronovým účastníkem bude Karel Zadák, který ještě letos neokusil hořkost porážky a loňský výsledek na Challenge Praha ho řadí k hlavním aspirantům na prvenství. 
Aby ale vítězná tajenka  Czechmana byla ještě zajímavější na start se postaví "novicové" na středních tratéch Přemysl Švarc a Jan Volár. Oba mezi halfironmany vlétli v letošním roce a na nedávmém Challenge Rimini obsadil někdejší olympionik Přemysl Švarc sedmé místo a Jan Volár 10. místo. Oba dva budou v Pardubicích stavět na skvělém plavání a další scénář závodu se bude odehrávat ve stylu „chyť mě když to dokážeš“  A Karel Zadák na kole letos vypadá, že by to dokázat mohl. Na běhu pak bude záležet kdo dokázal více pošetřit sil.

Také v ženském závodě k aspirantkám na bednu budou patřit matadorky dlouhých tratí Petra Krejčová, či Jana Candrová. Šanci na vítěztví má ale loni třetí Pavlína Švadlenková, překvapením závodu se může stát Helena Kotopulu. Do cesty se českým závodnicím postaví hlavní kandidátka na prvenství Anett Jalowi, která je známější pod dívčím jménem Anett Finger, někdejší vítězka extrémního Norsemana a vítězka Czechmana z roku 2013. Na poslední chvíli se ke startu rozhodla Lenka Králová, která bude chtít navázat na své vítězství z roku 2015

Startovní listina zde

Diskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

28.04.2018
Dnes 13.10. Ironman World Championship live zde
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde
30.04.2017
Kaláb Aquatlon pro Jiřího Kaluse a Romanu Gajdošovou
Podrobné výsledky zde
30.04.2017
Dobroslavický jarní duatlon pro Vojtěcha Bednarského a Annu Brychtovou
Podrobné výsledky zde

30.04.2017
MČR v atletice na 10000m
Výsledky zde
27.04.2017
MTB Duatlon Bára - výsledky zde
17.04.2017
Již tento víkend se koná premiérový ročník MTB duatlonu Bára
Start ve Slatiňanech u Chrudimi 22.4.
Propozice zde
23.10.2016
Xterra World Championship 23.10. live zde
23.10.2016
Vítězství pro Radku Vodičkovou na Ironman 70.3 China

Výsledky zde

17.10.2016
Winterman Czech Xtreme Triathlon pro Petra Vabrouška a Gabrielu Pohankovou
Výsledky zde
16.10.2016
Poreč Triatlon - Middle Distance Triathlon výsledky zde
08.10.2016
8.10. Ironman World Championship live zde

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?