AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist

Krušnoman Duathlon - budou nutné běžky nebo sněžnice?

titul.jpgKrušnoman Duathlon - budou nutné běžky nebo sněžnice? Tradiční Krušnoman Duatlon startuje již tento víkend. Na co se můžete těšit? (M.Adamec)
Krušnoman Duathlon - budou nutné běžky nebo sněžnice?

Ne nemějte strach, známý masochista Tomáš Langhammer pro Vás nenachystal žádné záludné překvapení.  Sice se na některých sjezdovkách v Česku ještě lyžuje, sníh minulý týden zažili i Krušné hory, ale tratě jsou již  bez sněhu, takže kromě běhu a kola žádná další kratochvíle nehrozí.

Aktuální informace před startem jsou tedy následující:

Již po třinácté se sjedou duatlonisté do Krušných hor na legendární Krušnoman Duathlon 2017. Třináctka je číslo s výzvou, tak do hor Krušných doražte a přijměte před mnoha lety zatracovanou dvoj-kombinaci běhu a cyklistiky, to vše okořeněno přírodou, výhledy do okolí. V ČR neopakovatelná běžecká část a cyklistika, která přesahuje hranice České republiky a duatlonisté zavítají do sousedského Německa.

Sobota, 6.května 2017 - den, kdy letošní FORD Czechmantour otevře bránu a je jen na Vás, zda-li budete u toho.

Co na Vás čeká?

Dopoledne proběhne dětský duatlon na horských kolech. Na start se mohou postavit od kategorie batolat až po kategorii starších žáků. Přihlásit se je možné i na místě. Platba startovného hotově v den závodu. To vše pod patronací Tomáše Slavaty.

V pravé poledne start Krušnoman LONG Distance Duathlon o distancích 5km běh, 82km cyklistiky a 15km běhu. Přihlášky on-line do středy 3.května. Přihlásit se je možné i na místě v den závodu, bez toho, aniž by jste se předem přihlašovali. Ale rozhodně uvítáme, pokud jen uvažujete o startu tzv. na poslední chvíli, přihlašte se nám prosím pěkně předem - velké díky.

Cca 10minut po startu Long varianty odstartuje Krušnoman SHORT Distance Duathlon. Na duatlety čeká 5km běhu, 41km cyklistiky a 5km běhu. O možnostech přihlášení platí to samé, co pro variantu Long.

Už nyní na startovce Long varianty 200 duatletů a krátká Short 100 odvážných. V roce 2005, kdy se začala psát historie Krušnoman duatlonu, stálo na startu deset duatlonistů. Nyní, rok od roku přepisujeme počtem závodníků Long varianty, dějiny dlouhého duatlonu v ČR. Co závodníků na startu, jsme mezi předními duatlonovými závody ve světě. Například vloni jsme se pararelně termínově setkali s pořadateli ME v dlouhém duatlonu v Dánsku a co počtu startujících jsme je "zametli".

Krušnoman duatlon je známý svojí domácí atmosférou, která na Vás proudí na každém kroku. V cíli na Vás čeká chleba se sádlem a okurkou, koláče, buchty a usměvavé pořadatelky a pořadatelé. Krom jídla, masáže a teplé sprchy, ještě finisher medaile a funkční triko od f. Sweep.

Závěrem Vám všem přeji příjemnou sezónu a budu rád, když krom květnového duatlonu a červencového Cross Triathlonu Most, se třeba s některými extrémisty potkám v srpnu na našem punk dýchánku.

Tomáš Langhammer

http://krusnoman.com/cs/
https://www.facebook.com/tomas.langhammer.7
https://twitter.com/Krusnoman

Diskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

28.04.2018
ttttt
14.10.2017
Dnes  v 18:35 Ironman World Championship live zde
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde
30.04.2017
Kaláb Aquatlon pro Jiřího Kaluse a Romanu Gajdošovou
Podrobné výsledky zde
30.04.2017
Dobroslavický jarní duatlon pro Vojtěcha Bednarského a Annu Brychtovou
Podrobné výsledky zde

30.04.2017
MČR v atletice na 10000m
Výsledky zde
27.04.2017
MTB Duatlon Bára - výsledky zde
17.04.2017
Již tento víkend se koná premiérový ročník MTB duatlonu Bára
Start ve Slatiňanech u Chrudimi 22.4.
Propozice zde
23.10.2016
Xterra World Championship 23.10. live zde
23.10.2016
Vítězství pro Radku Vodičkovou na Ironman 70.3 China

Výsledky zde

17.10.2016
Winterman Czech Xtreme Triathlon pro Petra Vabrouška a Gabrielu Pohankovou
Výsledky zde
16.10.2016
Poreč Triatlon - Middle Distance Triathlon výsledky zde

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?