AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist

Duatlon Břehy – svá loňská vítězství bez problémů obhájili Karel Zadák a Lucie Klimešová

Duatlon Břehy – svá loňská vítězství bez problémů obhájili Karel Zadák a Lucie Klimešová. Pěkné počasí přilákalo na start takřka stovku závodníků (M.Adamec)Duatlon Břehy – svá loňská vítězství  bez problémů obhájili Karel Zadák a  Lucie Klimešová

Navzdory hrozivému počasí, které panovalo v ČR v průběhu týdne, víkend  k úlevě mnoha závodníků přinesl takřka ideální podmínky.  Startovní pole v hlavním závodě atakovalo stovku účastníků a tak spokojený byl i organizátor Daniel Pallavicini.

Duatlon Břehy je ideální rozcvičkou před ostrým startem sezóny, kterým bude  již příští víkend legendární Krušnoman Duatlon.

Úvodní  6,6 běžeckých kilometrů  rozdělilo startovní pole na jednotlivce i skupinky. Na čele udával tempo Petr soukup se kterým drželi krok Karel Zadák, Pavel Petrásek a junior lukáš Plojhar. Rozhodnutí padlo již při výjezdu z depa, kdy Karel Zadák na svém speciálu Quintana Roo šlápl do pedálů a soupeři viděli jen jeho vzdalující se záda.
Po cyklistice  v délce 24km z toho byl  více než minutový náskok a bylo jasné že nestárnoucí karel Zadák míří za obhajobou svého loňského prvenství. Druhé místo stejně jako loni obsadil Pavel Petrásek. Třetí místo překvapivě vybojoval junior Tomáš Plojhar. Zatímco ostatní závodníci ze špičky startovního pole použili triatlonové speciály, svěřenec Zbyška Zemana časovku absolvoval na klasické silničce dokonce bez hrazdičky. Nedařilo se zkušenému Petru Soukupovi, který se musel spokojit se čtvrtým místem.

Ženský závod se stal stejně jako loni kořistí Lucie Klimešové, na bednu ji doprovodily Běla Tréšková  a Markéta Hronová

Výsledky zde

Seriál Labská výzva pokračuje 20.5. Duatlonem Ještěd. Více zde

Prvním vrcholem duatlonové sezóny bude víkendový Krušnoman Duatlon Více zde