AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist

Šok před OH - úřadující mistr světa Javier Gomez je ven ze hry o Rio

gomezvin.jpgŠok před OH - úřadující mistr světa Javier Gomez je ven ze hry o Rio. Zlomenina v lokti znamená konec snů o olympijském zlatu.(M.Adamec)Úřadující mistr světa Javier Gomez je ven ze hry o Rio.

Pan neporazitelný  - Javier Gomez, je ven ze hry o olympijské zlato. Tuto šokující zprávu sdělil jeden z nejlepších triatlonistů historie světu prostřednictvím svého facebooku: “ Na konci cyklistického tréninku jsme v rychlosti cca 15 km/h hloupě upadl a okamžitě pocítil prudkou bolest v lokti, rengen bohužel potvrdil zlomeninu a nutnost fixace a tím pádem je nemožné abych se postavil v odpovídající formě na start OH v Riu.

Pro španělského 33 letého triatlonistu je to fatální konec snu o olympijském zlatu, o které se pokouší již od roku 2008. Ačkoliv rok před Pekingem vyhrál olympijskou generálku, na OH se musel sklonit ve finiši, který nebyl jeho silnou stránkou, před Janem Frodenem a dalšími a bylo to nepopulární 4. místo O čtyři roky později v souboji s tehdy neporazitelnou bratrskou dvojící Alsitairem a Jonathanem Brownleem se musel spokojit se stříbrem.
Loni vyhrál  v Riu olympijskou generálku a vzhledem k tomu, že bratři Brownlee bojují spíše než se soupeři s vlatními zraněními a již dávno ztratili pel neporazitelnosti, patřil Javier k horkým kandidátům na olympijské zlato, které doposud chybí v jeho sbírce úspěchů. A ty nejsou ledajaké:
Gomez se stal se prvním triatletem, který na olympijských distancích získal tři tituly mistra světa v řadě a s šesti tituly mistra světa předstihl legendárního Simona Lessinga.
K tomu přidejte titul z Ironman 70.3 Championship, vvítězství na Xterra Championship, vítězné zářezy na ikonických akcích jako je Escape from Alcatraz či miliónový Hy-Vee Triathlon. Pouze jeden muž triatlonové historie má ve svém portfoliu větší eso– Jan Frodeno  s olympijským vítěztsvím a havajským titulem je těžko překonatelná meta. Za čtyři roky bude mit Javier 37let a těžko říci zda bude mít na OH další šanci proti podstatně mladším vlčákům hladovým po úspěchu. Ale možná v té době již za sebou bude mít nějaké to havajské vítězství.

V dresu francouzského klubu Satrouville, kde jeden čas závodil spolu se svými největšími soupeřiPo boku Filipa Ospalého a Brada Kahlefeldta  na SP v Lisabonu - oba již září na halfironmanských tratích

Diskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

28.04.2018
ttttt
14.10.2017
Dnes  v 18:35 Ironman World Championship live zde
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde
30.04.2017
Kaláb Aquatlon pro Jiřího Kaluse a Romanu Gajdošovou
Podrobné výsledky zde
30.04.2017
Dobroslavický jarní duatlon pro Vojtěcha Bednarského a Annu Brychtovou
Podrobné výsledky zde

30.04.2017
MČR v atletice na 10000m
Výsledky zde
27.04.2017
MTB Duatlon Bára - výsledky zde
17.04.2017
Již tento víkend se koná premiérový ročník MTB duatlonu Bára
Start ve Slatiňanech u Chrudimi 22.4.
Propozice zde
23.10.2016
Xterra World Championship 23.10. live zde
23.10.2016
Vítězství pro Radku Vodičkovou na Ironman 70.3 China

Výsledky zde

17.10.2016
Winterman Czech Xtreme Triathlon pro Petra Vabrouška a Gabrielu Pohankovou
Výsledky zde
16.10.2016
Poreč Triatlon - Middle Distance Triathlon výsledky zde

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?