AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist

Triatlonoví reprezentanti do 23 let se připravovali v Nymburku

titul.jpgTriatlonoví reprezentanti do 23 let se připravovali v Nymburku a už se těší na zahraniční soustředění. Soustředění bylo zaměřeno na komplexní triatlonovou přípravu.(www.triatlon.cz)Triatlonoví reprezentanti do 23 let se připravovali v Nymburku a už se těší na zahraniční soustředění


Reprezentační tým triatlonistů do 23 let se znovu ocitl v tréninkovém centru v Nymburku. Pod vedením reprezentačního trenéra Zdenka Kabrhela, kterému mimo jiné pomáhali atletický trenér Miroslav Semerád i masér Petr Soukup, triatlonisté využili téměř jarního počasí a běžecké tréninky absolvovali v přírodě, nebo na dráze. Jinak bylo soustředění zaměřeno na komplexní triatlonovou přípravu. Více v rozhovoru prozradil sám trenér Zdeněk Kabrhel.
Zdeňku, druhé soustředění K23 v Nymburku se konalo prakticky za jarního počasí. Musel se upravovat tréninkový plán soustředění? Na co bylo soustředění zaměřeno?
Tomuto našemu soustředění opravdu nadmíru přálo počasí. Vůbec to nevypadalo na lednové soustředění, ale počasím opravdu již na jarní. Tréninkový plán se nemusel nijak měnit, jen jsme  využili příznivých klimatických podmínek k tomu, že jsme především běžecké tréninky, se kterými se původně počítalo do běžeckého tunelu, nebo případně do haly, absolvovali na dráze a v přírodě. Soustředění bylo zaměřeno na komplexní triatlonovou přípravu, vzhledem k blížícímu se soustředění v teple jsme především k regeneračním tréninkům využili i zdejšího spinningového centra.
Stejně jako na soustředění v Litomyšli byl v Nymburku přítomen i atletický trenér Miroslav Semerád.Co skvělého nachystal pro české naděje?
Míra Semerád je velice kvalitní trenér a trénuje řadu předních českých běžců dlouhotraťařů. Naše spolupráce se po prvním loňském soustředění stále rozvíjí a závodníkům má rozhodně co říct. Tentokráte se závodníci dozvěděli něco z posilování a k typům tréninků v kopcích a na dráze. V plánu máme i další společné akce.

Lahůdkou byla i možnost využití skvělých rukou maséra Petra Soukupa. Jakou to mělo odezvu a budete i nadále využívat jeho služeb?
Spolupracovali jsme spolu již minulý rok. Petr se s námi zúčastnil několika soustředění, aktivně se podílí na testování závodníků na FTVS UK v Praze a byl s námi i na loňském ME K23 v Holtenu. Již nyní máme naplánovanu jeho účast na některých dalších našich akcích. Jeho služby jsou samozřejmě velice potřebné a závodníci je hojně využívají. Navíc také skvěle zapadl do týmu a jako bývalý či ještě příležitostný závodník při některých trénincích plní i roli sparingpartnera.

Po Nymburku vás čeká zahraniční soustředění. Kdy, kde a s jakým účelem odlétáte za sluníčkem?
Zahraniční soustředění v teple absolvujeme začátkem února v Las Playitas na Fuerteventuře. Hlavní částí přípravy bude cyklistický trénink, ale zpět nezůstanou ani běžecké či plavecké tréninky. Sousředění v Las Playitas jsme absolvovali již v loňském roce. Jsou zde skvělé podmínky pro přípravu a ne náhodou zde opakovaně absolvují výcvikové kempy špičkoví světoví triatlonisté.

Kterým závodem otevírá reprezentační K23 sezonu 2014?

Původně měli někteří závodníci startovat již v první polovině března na Akademickém MS na Novém Zélandě. Poté, co byl závod zrušen, se jejich start posouvá až na druhou polovinu dubna do Brazílie, kam bylo AMS přeloženo. Následně budou závodníci startovat v závodech Evropského poháru v Antalyi a Bratislavě.


Diskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

28.04.2018
Dnes 13.10. Ironman World Championship live zde
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde
30.04.2017
Kaláb Aquatlon pro Jiřího Kaluse a Romanu Gajdošovou
Podrobné výsledky zde
30.04.2017
Dobroslavický jarní duatlon pro Vojtěcha Bednarského a Annu Brychtovou
Podrobné výsledky zde

30.04.2017
MČR v atletice na 10000m
Výsledky zde
27.04.2017
MTB Duatlon Bára - výsledky zde
17.04.2017
Již tento víkend se koná premiérový ročník MTB duatlonu Bára
Start ve Slatiňanech u Chrudimi 22.4.
Propozice zde
23.10.2016
Xterra World Championship 23.10. live zde
23.10.2016
Vítězství pro Radku Vodičkovou na Ironman 70.3 China

Výsledky zde

17.10.2016
Winterman Czech Xtreme Triathlon pro Petra Vabrouška a Gabrielu Pohankovou
Výsledky zde
16.10.2016
Poreč Triatlon - Middle Distance Triathlon výsledky zde
08.10.2016
8.10. Ironman World Championship live zde

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?