AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist

Helena Erbenová v Xteře drtí celý svět, ovládla pátý velký závod v řadě.

erbenova_titul.jpgHelena Erbenová v Xteře drtí celý svět, ovládla pátý velký závod v řadě. Minulý týden se v Nizozemí stala mistryní světa a nyní si podmanila i Světový pohár v Itálii.(www.triatlon.cz)Erbenová v Xteře drtí celý svět, ovládla pátý velký závod v řadě


Česká triatlonistka Helena Erbenová se veze na parádní vítězné vlně a už pět závodů po sobě nenašla přemožitelku. Zvítězila při závodě Světového poháru v Řecku, ve Švýcarsku, ve Francii, v Nizozemí se stala mistryní světa v terénním triatlonu a o víkendu si podmanila i Světový pohár v Itálii. Tento závod byl součástí Evropského poháru, ve kterém má Erbenová na kontě čtyři vítězství a jedno druhé místo.

Bilance české triatlonistky je neuvěřitelná a není divu, že sama reprezentantka je nadšená. Jen za poslední měsíc dominovala čtyřem velkým závodům. „Náročný program během jednoho měsíce. Nejprve Xterra Swiss, pak Xterra France, MS v Haagu a nakonec Xterra Italy. Celkově páté vítězství v řadě. Huráááááááá,“ komentovala Erbenová své tažení na facebooku a přidala mnoho vykřičníků.

V Itálii se bojovalo na tratích 1,5 kilometru plavání, 31,5 kilometru na horském kole s převýšením 1150 metrů a 10,4 kilometru běhu s nastoupanými 450 metry. Spoluautorem trati byl Nicolas Lebrun, světová legenda triatlonu a pro všechny připravil pekelnou trať. Na českou reprezentantku si ale nepřišel. V nádherné přírodě v okolí jezera Lago di Scanno se jelo vše na jeden okruh, aby závodníci poznali co nejvíce krás tamní přírody.

„Vyplavala jsem se ztrátou více než tří minut na Kanaďanku Chantell Widneyovou a 40 vteřin za Renatou Bucherovou. Po úvodních třech kilometrech biku jsem Renatu sjela na 10 vteřin, ale to bylo vše. Já se začala trápit a ona mi ujížděla. Dařilo se mi ale předjíždět ostatní soupeřky jako Marion Lorblanchetovou. Na vrcholu 15 kilometrů dlouhého stoupání jsem dostihla i Kanaďanku, která mimochodem byla třetí na MS v Haagu a dostala jsem se na druhé místo za Renatu. Ta ale byla v nedohlednu. Z desetikilometrového sjezdu se kvůli vydatnému nočnímu dešti stala blátivá strouha. A jak se v bahně Renata vzdalovala mně, tak jsem se já vzdalovala Kanaďance,“ hodnotila úvodní dvě disciplíny Erbenová a přidala i informace o poslední části, ve které urvala prvenství.

„V běžeckém depu jsem na Renatu ztrácela 3,5 minuty a po vyčerpávajícím dvouhodinovém kole jsem to se stíhacím během viděla dost černě. Měla jsem ale skvělé informace a brzo zjistila, že se moje manko na vedoucí ženu zmenšuje. Na šestém kilometru jsem šla do čela a nakonec si za obrovského aplausu doběhla pro letošní čtvrté vítězství ve Světovém poháru. Celkově musím říct, že to byl nádherně uspořádaný a těžký závod se spoustou diváků,“ dodala Erbenová.


Diskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

28.04.2018
Dnes 13.10. Ironman World Championship live zde
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde
30.04.2017
Kaláb Aquatlon pro Jiřího Kaluse a Romanu Gajdošovou
Podrobné výsledky zde
30.04.2017
Dobroslavický jarní duatlon pro Vojtěcha Bednarského a Annu Brychtovou
Podrobné výsledky zde

30.04.2017
MČR v atletice na 10000m
Výsledky zde
27.04.2017
MTB Duatlon Bára - výsledky zde
17.04.2017
Již tento víkend se koná premiérový ročník MTB duatlonu Bára
Start ve Slatiňanech u Chrudimi 22.4.
Propozice zde
23.10.2016
Xterra World Championship 23.10. live zde
23.10.2016
Vítězství pro Radku Vodičkovou na Ironman 70.3 China

Výsledky zde

17.10.2016
Winterman Czech Xtreme Triathlon pro Petra Vabrouška a Gabrielu Pohankovou
Výsledky zde
16.10.2016
Poreč Triatlon - Middle Distance Triathlon výsledky zde
08.10.2016
8.10. Ironman World Championship live zde

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?