AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist
titul.jpgKrušnoman opět nezklamal. Kroupy a bouřka prověřily síly duatlonistů. Mistrovské tituly v duatlonu vybojovali Václav Holub a Ivana Loubková (www.victoria-production.cz)V hotové peklo se díky prudkému dešti s bouřkou a kroupami proměnil sobotní Krušnoman Long Distance Duatlon, který byl mistrovství republiky v duatlonu a byl to také první závod z prestižního seriálu Českého poháru v dlouhém triatlonu s názvem Ford Czechman Tour. Mistrovské tituly získali Václav Holub a Ivana Loubková.
První zastávka šestidílného seriálu Ford Czechman Tour odstartovala v krušnohorském Sportareálu Klíny a na závodníky čekalo 5 kilometrů běhu, 75 kilometrů cyklistiky a na závěr 15 kilometrů běhu.

Úvodní běžecký úsek proběhl ještě na suchu, ale nedlouho po přesednutí na kola se začaly do duatlonistů opírat poryvy větru a bičovat je provazce vody, ke kterým se přidaly i kroupy. Z 99 startujících vydrželi jen ti nejotrlejší. V mužích se zrodilo veliké překvapení, protože na prvním místě se při neúčasti zraněného čtyřnásobného vítěze Karla Zadáka objevil Václav Holub. Ten porazil i ironmanskou legendu Petra Vabrouška.

„Na kole to bylo peklo. Před vodou se nešlo nijak ochránit a před zimou zahřát. Musel jsem se kousnout,“ popisoval nepříjemné okamžiky devětadvacetiletý Pražan. „Běh jsem pak bral hop nebo trop. Kdyby se běželo ještě o kus dál, asi by mi došlo,“ vysvětlil s radostí, kterou násobil skalp druhého Vabrouška. Třetí místo bral Radovan Fišer.
Mezi ženami se mistryní republiky stala Ivana Loubková. „Jsem na Klínech potřetí, ale tohle byl nejtěžší závod. Jednak kvůli tomu počasí, a pak jsem měla také hodně silné soupeřky,“ říkala vítězka, která přiznala, že v nejprudší bouři měla chuť závod zabalit.
„Neudělala jsem to proto, že jsem vedla. Na prvním místě jsem byla od začátku, takže jsem to chtěla dotáhnout, ale bylo to těsné,“ líčila Loubková, jinak několikanásobná mistryně republiky v duatlonu a terénním triatlonu. Druhá skončila Simona Vykoukalová, třetí pak sestra vítězky Kateřina Loubková.

Výsledky, Krušnoman – MČR v dlouhém duatlonu:

Muži: 1. Václav Holub (Velosport Valenta Scott Team) 3:34:12,9, 2. Petr Vabroušek (Author Tufo TRI LIFE Zlín) +3:20,7, 3. Radovan Fišer (Team Bike Březová) +5:16,6.
Ženy: 1. Ivana Loubková (TT Cyklorenova Cvikov) 4:14:41,4, 2. Simona Vykoukalová (Rocktechnik Triatlon) +15,8, 3. Kateřina  Loubková (TT Cyklorenova Cvikov) +4:16,3.

Podrobné výsledky zde

Fotogalerie zdeDiskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

28.04.2018
Dnes 13.10. Ironman World Championship live zde
04.06.2017
Triatlon Plzeň pro Jana Kubíčka a Janu Brantlovou
Výsledky všech kategorii zde
02.06.2017
Challenge Šamorín The Championship s Filipem Ospalým a Radkou Vodičkovou on-line přenos zde
31.05.2017
Světový pohár v triatlonu Madrid
Vendula Frintová na 8. místě, 17. příčka pro Petru Kuříkovou a Jana Čelůstku
Výsledky zde
27.05.2017
Rozhodnutí Rady ČTA ve věci fyzického napadení rozhodčího při závodech ČP v Doksech zde
30.04.2017
Kaláb Aquatlon pro Jiřího Kaluse a Romanu Gajdošovou
Podrobné výsledky zde
30.04.2017
Dobroslavický jarní duatlon pro Vojtěcha Bednarského a Annu Brychtovou
Podrobné výsledky zde

30.04.2017
MČR v atletice na 10000m
Výsledky zde
27.04.2017
MTB Duatlon Bára - výsledky zde
17.04.2017
Již tento víkend se koná premiérový ročník MTB duatlonu Bára
Start ve Slatiňanech u Chrudimi 22.4.
Propozice zde
23.10.2016
Xterra World Championship 23.10. live zde
23.10.2016
Vítězství pro Radku Vodičkovou na Ironman 70.3 China

Výsledky zde

17.10.2016
Winterman Czech Xtreme Triathlon pro Petra Vabrouška a Gabrielu Pohankovou
Výsledky zde
16.10.2016
Poreč Triatlon - Middle Distance Triathlon výsledky zde
08.10.2016
8.10. Ironman World Championship live zde

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?