AKTUÁLNĚ TRI-SHOP KALENDÁŘE VÝSLEDKY ROZHOVOR REPREZENTACE TRI-CHAT TRI-BAZAR TRÉNINK TRI-PORTÁL IRONMAN KONTAKT
 
 

Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Klikni pro vice informaci
pruhledny.gif (45 bytes)
Proc inzerovat na triatletu? Klikni a uvidis


V Y H L E D E J


TOPlist
titul.jpgKrušnoman opět nezklamal. Kroupy a bouřka prověřily síly duatlonistů. Mistrovské tituly v duatlonu vybojovali Václav Holub a Ivana Loubková (www.victoria-production.cz)V hotové peklo se díky prudkému dešti s bouřkou a kroupami proměnil sobotní Krušnoman Long Distance Duatlon, který byl mistrovství republiky v duatlonu a byl to také první závod z prestižního seriálu Českého poháru v dlouhém triatlonu s názvem Ford Czechman Tour. Mistrovské tituly získali Václav Holub a Ivana Loubková.
První zastávka šestidílného seriálu Ford Czechman Tour odstartovala v krušnohorském Sportareálu Klíny a na závodníky čekalo 5 kilometrů běhu, 75 kilometrů cyklistiky a na závěr 15 kilometrů běhu.

Úvodní běžecký úsek proběhl ještě na suchu, ale nedlouho po přesednutí na kola se začaly do duatlonistů opírat poryvy větru a bičovat je provazce vody, ke kterým se přidaly i kroupy. Z 99 startujících vydrželi jen ti nejotrlejší. V mužích se zrodilo veliké překvapení, protože na prvním místě se při neúčasti zraněného čtyřnásobného vítěze Karla Zadáka objevil Václav Holub. Ten porazil i ironmanskou legendu Petra Vabrouška.

„Na kole to bylo peklo. Před vodou se nešlo nijak ochránit a před zimou zahřát. Musel jsem se kousnout,“ popisoval nepříjemné okamžiky devětadvacetiletý Pražan. „Běh jsem pak bral hop nebo trop. Kdyby se běželo ještě o kus dál, asi by mi došlo,“ vysvětlil s radostí, kterou násobil skalp druhého Vabrouška. Třetí místo bral Radovan Fišer.
Mezi ženami se mistryní republiky stala Ivana Loubková. „Jsem na Klínech potřetí, ale tohle byl nejtěžší závod. Jednak kvůli tomu počasí, a pak jsem měla také hodně silné soupeřky,“ říkala vítězka, která přiznala, že v nejprudší bouři měla chuť závod zabalit.
„Neudělala jsem to proto, že jsem vedla. Na prvním místě jsem byla od začátku, takže jsem to chtěla dotáhnout, ale bylo to těsné,“ líčila Loubková, jinak několikanásobná mistryně republiky v duatlonu a terénním triatlonu. Druhá skončila Simona Vykoukalová, třetí pak sestra vítězky Kateřina Loubková.

Výsledky, Krušnoman – MČR v dlouhém duatlonu:

Muži: 1. Václav Holub (Velosport Valenta Scott Team) 3:34:12,9, 2. Petr Vabroušek (Author Tufo TRI LIFE Zlín) +3:20,7, 3. Radovan Fišer (Team Bike Březová) +5:16,6.
Ženy: 1. Ivana Loubková (TT Cyklorenova Cvikov) 4:14:41,4, 2. Simona Vykoukalová (Rocktechnik Triatlon) +15,8, 3. Kateřina  Loubková (TT Cyklorenova Cvikov) +4:16,3.

Podrobné výsledky zde

Fotogalerie zdeDiskuze

www.triatlet.cz moderuje obsah diskuzních příspěvků a vyhrazuje si právo mazat příspěvky obsahující vulgární a sprostá slova,příspěvky ve kterých se diskutující navzájem napadají,ve kterých jsou napadány či zesměšňovány konkrétní osoby nebo skupina osob. Své výtky určitě zvládnete vyjádřit slušně a podpořit je i rozumnými argumenty. Do diskuse nepatří ani reklama na komerční aktivity. Děkujeme za pochopení, naší snahou je aby slušní diskutující a naši přispěvatelé nebyli obtěžováni zakomplexovanými blbci. Komu se to nelíbí, bude muset pro své příspěvky využít služeb jiného serveru, internet je dostatečně velký pro všechny. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen. Pokud nemáte vytvořen účet, registrujte se práve zde. Diskutovat on-line můžete i prostřednictvím TRI-CHATU.  Vytvořit nový účet

07.05.2016
Krušnoman long Distance Duathlon pro Karla Zadáka a Ulrike Schwalbe
Výsledky zde
04.05.2016
Duatlon Břehy výsledky zde
28.04.2016
Tradiční otevírák Duatlon Břehy již tuto sobotu. Více zde
27.04.2016
Klagenfurt se upsal na dalších 5 let seriálu Ironman. Kraj Korutany a město Klagenfurt na tuto mega akci přispívají částkou cca 400.000 Eur
23.04.2016
Aquatlon Příbram pro Jiřího Kaluse a Terezu Zimovjanovou
Výsledky zde:
22.04.2016
Je olympijský limit pro české maratonce příliš přísný? Čas 2:15 dokázal pokořit Míra Krsek už před 40 lety. Pro současnou generaci je to nedosažitelná meta. Více zde
18.04.2016
Půlmaraton Brno pro triatlonistku Simonu Křivánkovou za 1:24:00. O místo před ní skončil Filip Vabroušek. Výsledky zde
17.04.2016
MČR v Aquatlonu Jablonec nad Nisou
Výsledky zde

16.04.2016
Pardubický půlmaraton. Výsledky zde
14.04.2016
Evropský pohár juniorů Melilla- Simona Šimůnková na výborném čtvrtém místě.
Výsledky zde
14.04.2016
Konec kotoučových brzd v profipelotonu? Zvítězí marketing firem, které "tlačí" kotoučovky nebo zdraví závodníků? Více zde
13.04.2016
WTS Gold Coast  - videozáznam  zde
09.04.2016
Aquatlon Praha  - výsledky zde
06.04.2016
Získá Sagan double? Víkend bude patřit legendárnímu Paris -Roubaix. Více zde
04.04.2016
Světový pohár v TT New Plymouth
Z vítězství se radovali Richard Murray a Gwen Jorgensen. Jan Čelůstka obsadil 31. místo a a Petra Kuříková 24. místo
Výsledky zde
  Poděbradský triatlon  - vítězství Jaroslava Bryn …(1210x)
  Cross Triathlon Most - startuje 23.7. Nová lokal …(290x)
  Havajský vítěz Jan Frodeno podlehl na Ironman …(234x)
 Početná skupina českých triatlonistů vyráží na Evr …(193x)
  Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek. V k …(151x)

Super nabidka

Je to mozny?

Je to mozny?

plaste duse galusky

Je to mozny tahle cena?